СФУЛТ - Світова Федерація Українських Лікарських Товариств

ПРОДОВЖЕННЯ СЕРІЇ ВЕБІНАРІВ ПРО АЛКОГОЛЬ
21.03.2020

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ОМНІ-МЕРЕЖА ДЛЯ ДІТЕЙ» http://ukraineomni.org/
Кафедра педіатрії і неонатології факультету післядипломної освіти
Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького http://new.meduniv.lviv.ua/
Світова Федерація Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) http://sfult.org/

26 березня 2020 року, 15:00 год.

Запрошуємо Вас та Ваших колег, інтернів та студентів взяти участь у третьому вебінарі із серії про алкоголь (Патогенез). Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися (деталі нижче). Бажаючі учасники після перегляду вебінарів зможуть отримати сертифікат про участь (2-4 год кожний вебінар) та диплом після завершення серії вебінарів про алкоголь (ще 2 год) — деталі нижче).
Усі попередні вебінари (8) є доступними для перегляду (http://webinars.medword.net/).

Для участі у презентації в прямому ефірі потрібно записатись за адресою, яку ми вже використовували для запису на попередні вебінари (https://goo.gl/forms/RUXMkoWh9Rj1M5Y43). Тому тим, хто робив це раніше, ще раз записуватись НЕ ПОТРІБНО. Будь ласка, уважно записуйте адресу Вашої електронної пошти, адже на неї буде вислано лінк для підключення через програму Zoom.

Для перегляду усіх матеріалів вебінару і отримання сертифікату участі, будь ласка перейдіть до сайту «Курси і вебінари Clinical Eye Openers» (http://webinars.medword.net/). Там Вам необхідно зареєструватись (ці дані будуть використані для створення сертифікату). Кнопка «Сертифікат» з’явиться після того, як Ви переглянете усі матеріали і підтвердите завершення вебінару відповідними кнопками на сайті. Ця процедура буде існувати для кожного з вебінарів (скільки вебінарів, стільки ж і сертифікатів).
Після закінчення курсу Вам буде запропоновано пройти фінальний тест, після якого передбачене отримання диплому за описаною вище процедурою.

Анонс вебiнару
З повагою,
Володимир Вертелецький, M.D.,

член-кореспондент Національної Академії наук України;

почесний професор Львівського національного медичного університету та

Національного університету «Києво-Могилянська Академія»;

директор програм розвитку дітей та запобігання вродженим вадам і голова правління МБФ «ОМНІ-мережа для дітей»